Fotografování

Pro nedostatek času nyní fotografování nenabízím.

Nabízím fotografické služby v oblastech ateliérové (interiérové) i exteriérové fotografie. (portréty, glamour, děti, rodiny i těhotné ženy, koně a vše co k nim patří, domácí mazlíčci, produkty, inscenované, ... )

Ceny se odvíjí od stylu focení, náročnosti i místě focení... napište svojí představu, jak, kde a koho/co chcete nafotit a domluvíme se. Pro hrubou představu, normální focení v ateliéru může stát kolem 150 Kč / 1 výslednou upravenou fotografii (je jen na vás, kolik fotek si nakonec objednáte). Cena ale vždy záleží hlavně na dohodě. 

Pokud se nedomluvíme jinak, tak vám po focení zašlu náhledy fotografií ve snížené kvalitě a rozlišení, které slouží pouze k vyběru snímků pro úpravu (Prosím nestahujte si je a nikde je nezveřejňujte!). Vybrané fotografie následně upravím (na stylu úprav/retuší/montáží se domluvíme předem). Nakonec obdržíte své fotografie v plném rozlišení k tisku i v rozlišení pro web v elektronické podobě ve formátu, jaký si budete přát (na CD nebo poslané přes internet). Neposkytuji RAW formát a neupravené fotografie.

Fotografování je pro mě hlavně velkým koníčkem, proto nabízím fotografování i formou TFCD (Time for CD) nebo částečné TFCD (např. zaplacení nákladů). Pokud máte nápad, zajímavý koníček, práci, interiér/exteriér, oblečení, doplňky apod. a rádi byste nevšední fotky, napište mi.

Také mám zájem o spolupráci s vizážisty, kadeřnicemi, stylisty, návrháři a podobně.