Koně

Nabízím trénování jezdců s koňmi v jejich stáji. Zaměřuji se hlavně na základní přiježdění (od začátečníků po drezurní přípravu do stupně L, přípravu na Working Equitation do stupně S nebo základní drezurní přípravu pro rekreační či parkurové jezdce). Pravidelné trénování je možné v dostupnosti autem z centra Prahy. Nabízím pouze individuální lekce, cena je 300 Kč za lekci při alespoň dvou lekcích po sobě v jednom místě. Cena za cestu se počítá podle vzdálenosti z centra Prahy (5Kč/km).

Jezdit jsem začala v 9ti letech na ponících v TJJ Přední Kopanina odkud jsem přešla do oddílu JS Zmrzlík. Na Chabech jsem pod vedením Jasany Hladové složila ZZVJ a absolvovala první oficiální drezurní závody. V drezurním vzdělání jsem následně pokračovala v JK Helios pod vedením Kataríny Hlavové a pak v drezurní stáji ArtDressage Stable Holubice s trenéry Jan a Markéta Zamcovi. V roce 2015 jsem složila zkoušky na instruktora jezdectví pod ČJF.

Mojí velkou vášní je disciplína Working Equitation. V roce 2015 jsem se stala oficiální rozhodčí CSWE. V této krásné disciplíně pořádám semináře a závody, soudcuji i aktivně jezdím.